RN73H2ETTD5102D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD5102D100
JLCPCB Part #
C4130118
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS