SG73G2BTTD5490C
MFR.Part #
SG73G2BTTD5490C
JLCPCB Part #
C6481420
Description
-55℃~+155℃ 500mW 549Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS