RN73H2ETTD5112D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5112D100
JLCPCB Part #
C4097246
Description
250mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS