RN73R2ETTD51R0B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD51R0B50
JLCPCB Part #
C2609567
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS