SR733ATTE2R37F
MFR.Part #
SR733ATTE2R37F
JLCPCB Part #
C2601669
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.37Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS