RC1210FR-07402RL
MFR.Part #
RC1210FR-07402RL
JLCPCB Part #
C874982
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS