RN73H2ETTD48R1B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD48R1B25
JLCPCB Part #
C3916653
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS