RN73H1JTTD8760C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8760C50
JLCPCB Part #
C4058449
Description
100mW 876Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS