RN73H1JTTD47R5F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD47R5F10
JLCPCB Part #
C3922326
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS