RN73H2ETTD4810A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4810A25
JLCPCB Part #
C4298480
Description
250mW 481Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS