RN732ATTD8562D100
MFR.Part #
RN732ATTD8562D100
JLCPCB Part #
C4219450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 85.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS