TNPW12101K78BETA
MFR.Part #
TNPW12101K78BETA
JLCPCB Part #
C4232501
Description
-55℃~+125℃ 1.78kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount