SG73S2ARTTD335J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD335J
JLCPCB Part #
C5894949
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS