RN73H2ETTD4643F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD4643F100
JLCPCB Part #
C4058535
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS