RN73H2ETTD4642F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4642F100
JLCPCB Part #
C4109590
Description
250mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS