HV733ATTE436J
MFR.Part #
HV733ATTE436J
JLCPCB Part #
C4244420
Description
-55℃~+155℃ 1W 43MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS