RN73H2ETTD4641F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4641F25
JLCPCB Part #
C3940634
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS