SG73P1JTTD1R00F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1R00F
JLCPCB Part #
C2575859
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS