RN73R2ETTD4641F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4641F25
JLCPCB Part #
C4103473
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS