RN73H2ETTD4222F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD4222F10
JLCPCB Part #
C4277791
Package
1210
Description
250mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS