RN732ATTD1133F100
MFR.Part #
RN732ATTD1133F100
JLCPCB Part #
C4259225
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS