RN73H1JTTD3282A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3282A05
JLCPCB Part #
C4172205
Description
100mW 32.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS