RK73G1JRTTD3003F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD3003F
JLCPCB Part #
C7283829
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS