RN73H2ETTD3883D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3883D100
JLCPCB Part #
C3933130
Description
250mW 388kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS