SG73G2BTTD2700D
MFR.Part #
SG73G2BTTD2700D
JLCPCB Part #
C5893904
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS