RN73H2ETTD2082F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2082F10
JLCPCB Part #
C4183461
Description
20.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS