RN73H2ETTD3792F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3792F50
JLCPCB Part #
C3997817
Description
250mW 37.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS