RN73R2ETTD4991D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4991D100
JLCPCB Part #
C3956918
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS