CRCW1210110KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1210110KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4326187
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS