SR732ATTDR169D
MFR.Part #
SR732ATTDR169D
JLCPCB Part #
C2601145
Description
-55℃~+150℃ 169mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS