RN73H2ETTD1113F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1113F10
JLCPCB Part #
C4116763
Description
-55℃~+155℃ 111kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS