RN73H2BTTD1402D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1402D50
JLCPCB Part #
C2540668
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS