RN73H2ETTD3743D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3743D50
JLCPCB Part #
C3952007
Description
250mW 374kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS