SG73G2BTTD1581C
MFR.Part #
SG73G2BTTD1581C
JLCPCB Part #
C6295396
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS