SG73S1ERTTP510G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP510G
JLCPCB Part #
C6678349
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS