RN73H2ETTD30R0C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD30R0C50
JLCPCB Part #
C4140437
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS