RN73H2BTTD49R9C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD49R9C50
JLCPCB Part #
C2559896
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS