RN73H2ETTD3790C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3790C25
JLCPCB Part #
C4150572
Description
-55℃~+155℃ 250mW 379Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS