RN73H2ETTD3650F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3650F10
JLCPCB Part #
C4347861
Description
250mW 365Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS