RN73H1JTTD2743B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2743B50
JLCPCB Part #
C4033222
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS