RN73H2ETTD6200B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6200B10
JLCPCB Part #
C4045155
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS