SG73P2ETTD824G
MFR.Part #
SG73P2ETTD824G
JLCPCB Part #
C5915359
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS