RN73H2ETTD3242F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3242F100
JLCPCB Part #
C4280503
Description
250mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS