HV732BRTTD306J
MFR.Part #
HV732BRTTD306J
JLCPCB Part #
C5738527
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS