RN73H1JTTD89R8C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD89R8C25
JLCPCB Part #
C4170525
Description
-55℃~+155℃ 100mW 89.8Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS