RN73H2ETTD3090C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3090C25
JLCPCB Part #
C4309550
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS