SLR1TTE30R1D
MFR.Part #
SLR1TTE30R1D
JLCPCB Part #
C3946329
Description
-55℃~+180℃ 1W 30.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS