RN73H2ETTD2871C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2871C25
JLCPCB Part #
C4282363
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS