RN73H2ETTD6730A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6730A10
JLCPCB Part #
C4206695
Description
250mW 673Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS