RT1210CRE0726R7L
MFR.Part #
RT1210CRE0726R7L
JLCPCB Part #
C1702821
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 26.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS